
влевовправо
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Акрилова ванна Swan Sabrina 190x80
- це дуже містка прямокутна ванна, від українського виробника.
Ванна має довговічний білий колір, стійкість до ультрафіолетового випромінювання, шумо-поглинаючі властивості. Здатна витримувати навантаження до 300 кг!!!
Український виробник акрилових ванн Swan присутній на ринку України вже понад 10 років. За цей період часу ванни даного і душові піддони даного виробника
зарекомендували себе як одного з лідерів ринку України в економ-сегменті акрилових ванн.
Переваги ванн і душових піддонів ТМ Swan є:
- якісні матеріали
- доступна ціна
- стильний і функціональний дизайн
- офіційна гаранатия 10 років
В комплект входять: ванна, ніжки для установки, паспорт виробу.
НАЯВНІСТЬ ТОВАРУ І АКТУАЛЬНІСТЬ ЦІНИ УТОЧНЮЙТЕ У МЕНЕДЖЕРА
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Swan |
| Країна виробник | Україна |
| Вид сантехнічного обладнання | Ванна |
| Гарантійний термін | 120 міс |
| Кількість осіб | 2 |
| Матеріал ванни | Акрил |
| Стан | Новий |
| Тип ванни | Кутова |
| Форма ванни | Прямокутна |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 550 мм |
| Глибина | 400 мм |
| Довжина | 1900 мм |
| Ширина | 800 мм |
| Комплектація | |
| Ніжки для ванни | Так |
| Панель для ванни | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал виробу | Акрил |
| Розмір | 190х80 |
- Ціна: 7 567 ₴



