
влевовправо
Змішувач для біде Invena Neri BB-01-004 чорний
- В наличии
- Код: BB-01-004
5 375 ₴
+380 (68) 002-27-20
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Торгова марка INVENA -знана польська компанія, заснована в 1992 р відомим польським полярником Мареком Камінські. Компанія Invena пропонує інженерну сантехніку і сантехніку для ванної кімнати. У червні 2000 р INVENA S.A. стала першим польським дистриб'ютором в галузі інженерної сантехніки, який отримав сертифікат системи управління якістю ISO 9001. INVENA S.A. є лауреатом безлічі нагород і конкурсів. Двічі ставала лауреатом Європейської медалі та двічі була удостоєна статуетки «Золотий сантехнік».
Змішувач для біде Neri є доповненням до модної та сучасної колекції фурнітури чорного матового кольору.
Оснащена рухомим аератором, вона буде економічною і функціональною одночасно. Тонка форма всієї колекції додасть ванній кімнаті неповторний вигляд.
- Тип ручки: одна ручка
- Тип кріплення: окремо стоячий
- Змішувач: 25 мм
- Аератор: обертовий пластиковий аератор
- Колір: чорний
- Монтаж: з'єднувальні шнури 3/8" (довжина з'єднувальних шлангів 45 см)
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Invena |
| Гарантийный срок | 60 мес |
| Запорный клапан | Керамический картридж |
| Материал | Латунь |
| Материал корпуса смесителя (крана) | Латунь |
| Монтаж | На изделие |
| Назначение смесителя | Для биде |
| Поворотный излив | Нет |
| Состояние | Новое |
| Способ монтажа | Вертикальный |
| Тип подводки | Гибкая |
| Тип смесителя (крана) | Однорычажный |
| Форма излива | Традиционная |
| Цвет | Черный |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 157 мм |
| Высота излива | 126 мм |
| Длина излива | 165 мм |
| Присоединительный размер | 3/8" |
| Комплектация | |
| Термостат | Нет |
| Пользовательские характеристики | |
| EAN | 5907798715145 |
| Вес (кг) | 1 |
| Вид монтажа | Врезной |
| Вид смесителя | Однорычажный |
| Гарантия | 60 месяцев официальной гарантии от производителя |
| Диаметр подключения шлангов | 3/8" |
| Комплектация | Шланги подвода воды,Донный клапан |
| Назначение | Для биде |
| Страна регистрации бренда | Польша |
| Тип | Смеситель |
| Тип излива | Стационарный |
| Шланги | На резьбе |
| Шланги подключения | Входят в комплект поставки |
- Цена: 5 375 ₴


