Описание
Характеристики
Информация для заказа
Гідромасажна душова панель Atlantis AKL 9004155X20Душова панель (нержавіюча сталь) з верхнім та ручним душем на гнучкому шлангуГідромасажні форсунки (6 шт.)
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Atlantis |
| Цвет | Нержавеющая сталь |
| Пользовательские характеристики | |
| Висота в см. | 155 |
| Висота штанги | 155 см |
| Гарантія | 1 рік |
| Довжина шлангу | 125 см |
| Доставка/Оплата | Доставка новою поштою за передоплатою |
| Діаметр ручної лійки | 4 см |
| Комплектация | Верхній душ, Гідромасажна панель, Тримач для душу, Кронштейн, Перемикаючий вентиль, Ручна лійка, Змішувач, Шланг душовий, Шлангове з'єднання. |
| Країна-виробник | Китай |
| Кількість типів струменя | 1 |
| Матеріял | метал, пластик |
| Особенности | Кількість гідромасажних форсунок: 6 шт. |
| Смеситель | Для душа |
| Способ монтажа | Настенный |
| Тип | Гідромасажна панель |
| Ширина в см. | 20 |
- Цена: 9 200 ₴


