Описание
Характеристики
Информация для заказа
ОсновнеКомплектаціяверхній душ,гідромасажна панель,тримач для душу,душова штанга,кронштейн,ручна лійка,змішувач,шланг душовийДіаметр ручної лійки 5 смКількість типів струменя 1Діаметр верхнього душу 18 смВисота штанги 165 смДовжина кронштейна 45 смДовжина шланга 125 смЗмішувач для душуТермостат немаєОсобливості 2 форсункиМатеріал металКолір виробу хромРозмір гідромасажної панелі (ВхШ) 165х18 смВага 8 кг
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Atlantis |
| Цвет | Хром |
| Пользовательские характеристики | |
| Висота в см. | 165 |
| Висота штанги | 165 см |
| Гарантія | 1 рік |
| Длина кронштейна | 45 см |
| Довжина шлангу | 125 см |
| Доставка/Оплата | Доставка новою поштою за передоплатою |
| Діаметр верхнього душу | 18 см |
| Діаметр ручної лійки | 5 см |
| Комплектация | Верхній душ, Гідромасажна панель, Тримач для душу, Душова штанга, Кронштейн, Ручна лійка, Змішувач, Шланг душовий. |
| Країна-виробник | Китай |
| Кількість типів струменя | 1 |
| Матеріял | Метал |
| Особенности | 2 форсунки для гідромасажу спини |
| Смеситель | Для душа |
| Способ монтажа | Настенный |
| Тип | Гідромасажна панель |
| Ширина в см. | 18 |
- Цена: 9 200 ₴


