
Душевая перегородка Aquanil FIT Gold 100х195, 8 мм, прозрачная, профиль золото
- В наличии
- Код: FIT90х195GOLD
11 550 ₴
+380 (68) 002-27-20
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Все про товар
Тип: Душова перегородка
Колір виробу: Прозорі
Габарити: 100х195 см
Матеріал: Скло
Характеристики
Тип: Душова перегородка
Колір вироби: Прозорий
Колір профілю: золото
Комплектація: Вітраж
Матеріал профілю: Алюміній
Габарити: 100х195 см
Матеріал: Скло гартоване
Товщина скла: 8 мм
Країна-виробник товару: Туреччина
Країна-реєстрації бренду: Туреччина
Гарантія: 36 місяців офіційної гарантії від виробника
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Aquanil |
| Страна производитель | Турция |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Количество секций | 1 |
| Конструкция жестких шторок | Бескаркасная |
| Материал ограждения | Стекло |
| Наличие дверей | Нет |
| Состояние | Новое |
| Способ открытия | Неподвижная |
| Способ установки | Напольный |
| Тип ограждения, перегородки | Для душа |
| Тип стекла | Прозрачное |
| Толщина стенки | 8 мм |
| Цвет профиля | Золото |
| Цвет стекла | Бесцветный |
| Цвет фурнитуры | Золото |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 1950 мм |
| Ширина | 1000 мм |
- Цена: 11 550 ₴

