
влевовправо
Стілець Чілі (квадрат) білий/ сіра стальRU-07
- В наличии
- Код: А0052361
2 080 ₴
+380 (68) 002-27-20
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Основа сидіння: гнутоклеєна фанера, поролон, екошкіра з вінтажним ефектом. Ніжки - метал, сидіння - екошкіра. Висота: 89 см. Ширина: 44 см. Глибина: 46 см. Білий / RU-07 сіра сталь
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Микс мебель |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 890 мм |
| Длина | 460 мм |
| Ширина | 440 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Висота, см | 89 см |
| Глибина сидіння, см | 46 см |
| Колір ніжок | Чорний |
| Колір сидіння | Сіра сталь |
| Материал ножек | Металл |
| Матеріал Каркас | метал |
| Матеріал сидіння/оббивки | Фанера гнутоклеєна+шкірзамінник RU-07 з вінтажним ефектом |
| Ширина, см | 44 см |
- Цена: 2 080 ₴





