Описание
Характеристики
Информация для заказа
Основа сидіння: гнутоклеєна фанера, поролон, шкірзамінник з вінтажним ефектом. Ніжки та верхня ручка - метал, сидіння - шкірзамінник. Висота: 89 см. Ширина: 43см. Глибина: 46см. Чорний / шкірзамінник RU-15 графіт
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Микс мебель |
| Пользовательские характеристики | |
| Висота, см | 89 см |
| Глибина сидіння, см | 46 см |
| Колір ніжок | Чорний |
| Колір сидіння | Графіт |
| Материал ножек | Металл |
| Матеріал Каркас | метал |
| Матеріал сидіння/оббивки | Фанера гнутоклеєна+шкірзамінник RU-15 з вінтажним ефектом |
| Ширина, см | 43 см |
- Цена: 2 080 ₴






