Описание
Характеристики
Информация для заказа
Основа столешні: Скло прозоре, термозагартоване (триплекс). Товщина скла = 10 мм. Ніжки - метал, білий. Розмір стільниці 120*70 см. Висота: 75 см
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Микс мебель |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид | нерозкладні |
| Висота, см | 76 см |
| Довжина, см | 120 см |
| Колір Столешня | Прозоре скло |
| Колір ніжок | Білий |
| Материал ножек | Фарбований метал |
| Материал столешницы | Каленое стекло |
| Ширина, см | 70 см |
- Цена: 3 950 ₴









