
влевовправо
Стіл Венді XS-1025, 110/170*70, білий/білі ноги
- В наличии
- Код: А0055128
8 360 ₴
+380 (68) 002-27-20
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Скло термозагартоване (триплекс). Товщина скла = 10 мм. Ніжки - метал, колір сірий. Розмір складений 110см*70 см. Розмір розкладений 170*70 см. Висота: 75см
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Микс мебель |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид | розкладні |
| Висота, см | 76 см |
| Длина в разложенном виде | 170 см |
| Довжина, см | 110 см |
| Колір Столешня | Скло білого кольору, термозагартоване (триплікс) |
| Колір ніжок | Білий |
| Материал ножек | Фарбований метал |
| Материал столешницы | Каленое стекло |
| Ширина, см | 70 см |
- Цена: 8 360 ₴







