
влевовправо
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Основа сидіння: гнутоклеєна фанера, поролон, велюр. Ніжки - метал, сидіння - велюр. Висота: 86см. Ширина: 43 см. Глибина: 49 см. Термодрук/ світло-сірий велюр G062-37
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Микс мебель |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 860 мм |
| Длина | 490 мм |
| Ширина | 430 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Висота, см | 86 см |
| Глибина сидіння, см | 49 см |
| Колір ніжок | Термодрук |
| Колір сидіння | Світло-сірий |
| Материал ножек | Металл |
| Матеріал сидіння/оббивки | Фанера гнутоклеєна+Тканина Велюр. |
| Ширина, мм | 430 |
| Ширина, см | 43 см |
- Цена: 1 690 ₴





