Описание
Характеристики
Информация для заказа
Основа столешні: Скло прозоре, термозагартоване (триплікс). Товщина скла = 10мм. Ніжки - метал, колір чорний. Розмір стільниці 140*80см. Висота: 75см
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Микс мебель |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид | нерозкладні |
| Висота, см | 76 см |
| Высота | 750 мм |
| Длина | 1400 мм |
| Довжина, см | 140 см |
| Колір Столешня | Загартоване скло прозоре |
| Колір ніжок | Чорний |
| Материал ножек | Металл |
| Материал столешницы | Скло прозоре, термозагартоване (триплікс) |
| Ширина | 800 мм |
| Ширина, см | 80 см |
- Цена: 4 810 ₴






