Описание
Характеристики
Информация для заказа
Основа сидіння: гнутоклеєна фанера, поролон, велюр. Ніжки - метал, сидіння - велюр. Висота: 89 см. Ширина: 49 см. Глибина: 50 см. Білий / велюр пудровий G062-23
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Микс мебель |
| Пользовательские характеристики | |
| Висота, см | 89 см |
| Глибина сидіння, см | 50 см |
| Колір ніжок | Білий |
| Колір сидіння | Пудровий |
| Материал ножек | Металл |
| Матеріал Каркас | метал |
| Матеріал сидіння/оббивки | Фанера гнутоклеєна+Тканина Велюр. |
| Ширина, см | 49 см |
- Цена: 2 330 ₴






