
влевовправо
Стілець Чілі (круглий) білий/мкфібра вінтаж сірий
- В наличии
- Код: А0052365
2 060 ₴
+380 (68) 002-27-20
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Розмір: В: 890 мм; Г: 460 мм; Ш: 440 мм. Колір: Каркас: Білий; Сидіння: Сірий. Матеріал: Каркас: Метал; Сидіння: Фанера гнутоклеєна+Тканина мікрофібра MF-08B. Продаж кратно 4 шт (коробка).
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Микс мебель |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 890 мм |
| Длина | 460 мм |
| Ширина | 440 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Висота, см | 89 см |
| Глибина сидіння, см | 46 см |
| Колір ніжок | Білий |
| Колір сидіння | Сірий |
| Материал ножек | Металл |
| Матеріал Каркас | метал |
| Матеріал сидіння/оббивки | Фанера гнутоклеєна+Тканина мікрофібра MF-08B |
| Ширина, см | 44 см |
- Цена: 2 060 ₴




