Описание
Характеристики
Информация для заказа
Основа сидіння: фанера, поролон, шкірзам. Ніжки - метал, сидіння - шкірзамінник. Висота: 96 см. Ширина: 39 см. Глибина: 53 см. Чорний/ шкірзам сірий PVC 070-15 Г
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Микс мебель |
| Пользовательские характеристики | |
| Висота, см | 96 см |
| Глибина сидіння, см | 53 см |
| Колір ніжок | Чорний |
| Колір сидіння | Сірий |
| Материал ножек | Металл |
| Матеріал Каркас | метал |
| Матеріал сидіння/оббивки | Фанера гнутоклеєна+Шкірзамінник |
| Ширина, см | 39 см |
- Цена: 1 000 ₴







