Описание
Характеристики
Информация для заказа
Основа сидіння: гнутоклеєна фанера, поролон, велюр. Ніжки - метал, сидіння - велюр. Висота: 87 см. Ширина: 42 см. Глибина: 45 см. Чорний / велюр тобакко G062-9
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Микс мебель |
| Пользовательские характеристики | |
| Висота, см | 87 см |
| Глибина сидіння, см | 45 см |
| Колір ніжок | Чорний |
| Колір сидіння | Тобакко |
| Материал ножек | Металл |
| Матеріал Каркас | метал |
| Матеріал сидіння/оббивки | Фанера гнутоклеєна+Тканина Велюр. |
| Ширина, см | 42 см |
- Цена: 1 880 ₴






