
влевовправо
Стіл Торнадо, 120*70, чорний/MDF сірий бетон
- В наличии
- Код: А0055443
5 390 ₴
+380 (68) 002-27-20
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Розмір: 120 см*70 см. Висота: 76 см. Колір: Ніжки: Чорний; Столешня: Кераміка бетон сіро-бежевий. Матеріал: Ніжки і каркас: метал, діаметр 38 мм, чорний, порошкова покраска; Столешня: МДФ меламін 34 мм + керамічна накладка товщиною 6 мм.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Микс мебель |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид | нерозкладні |
| Висота, см | 76 см |
| Довжина, см | 120 см |
| Колір Столешня | Кераміка бетон сіро-бежевий |
| Колір ніжок | Чорний, порошкова покраска |
| Материал ножек | Металл |
| Материал столешницы | МДФ меламін 34 мм + керамічна накладка товщиною 6 мм. |
| Ширина, см | 70 см |
- Цена: 5 390 ₴







