
влевовправо
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Стільниця: Скло прозоре, загартоване. Кріплення ніжок - металл товщина скла = 10 мм. Ніжки та каркас - термодрук стуктури деревини на металі. Висота: 75 см. Розмір стільниці: 120*80 см. Загартоване скло прозоре. Ніжки термодрук на металі стуктури деревини
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Микс мебель |
| Цвет | Натуральный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид | нерозкладні |
| Висота, см | 75 см |
| Высота | 750 мм |
| Длина | 1200 мм |
| Довжина, см | 120 см |
| Колір Столешня | Прозоре скло |
| Колір ніжок | Натуральний |
| Материал ножек | Термодрук структури деревини на металі |
| Материал столешницы | Каленое стекло |
| Ширина | 800 мм |
| Ширина, см | 80 см |
- Цена: 5 030 ₴






