
влевовправо
Стіл Ешлі XS-1263, (120*80), чорний/термодрук
- В наличии
- Код: А0050895
5 160 ₴
+380 (68) 002-27-20
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Основа столешні: Скло прозоре, термозагартоване (триплекс). Товщина скла = 10 мм. Ніжки - метал, колір чорний. Розмір стільниці 120*80 см. Висота: 75см. Загартоване скло прозоре. Ніжки чорні - фарбований метал + термодрук
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Микс мебель |
| Габаритные размеры стола | |
| Вес | 28 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид | нерозкладні |
| Висота, см | 76 см |
| Высота | 750 мм |
| Длина | 1200 мм |
| Довжина, см | 120 см |
| Колір Столешня | Прозоре скло |
| Колір ніжок | Чорний+натуральний |
| Материал ножек | Фарбований метал+термодрук на металі |
| Материал столешницы | Каленое стекло |
| Ширина | 800 мм |
| Ширина, см | 80 см |
- Цена: 5 160 ₴




