
влевовправо
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Основа столешні: Скло прозоре 8 мм та матове 8 мм, триплекс. Ніжки - МДФ термодрук (з ефекторм дерева) та хром метал. Прозорий/ МДФ з ефектом "дерево". ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ відносно стільців! Всі стільці повністю розібрані - кожна ніжка окремо, кріплення, сидіння. Стандартне пакування: Гофрокартон 4шт/коробка. Відвантаження кратно коробки. Доплата за нестандартне пакування
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Микс мебель |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид | нерозкладні |
| Висота, см | 45 см |
| Довжина, см | 110 см |
| Колір Столешня | Прозоре скло+матове скло |
| Колір ніжок | Натуральний (структура дерева)+хром |
| Материал ножек | МДФ+метал |
| Материал столешницы | Каленое стекло |
| Ширина, см | 60 см |
- Цена: 3 620 ₴





