
влевовправо
Стіл Метрополь, (160*90), чорний/штучний шпон MDF
- В наличии
- Код: А0054748
8 000 ₴
+380 (68) 002-27-20
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Основа столешні: МДФ 38 мм товщиною. Тонкий шар матеріалу з ефектом деревини (каширований цільнорулоний папір). Ніжки - метал порошкова покраска, колір чорний, товщина 40*80мм
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Микс мебель |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид | нерозкладні |
| Висота, см | 76 см |
| Довжина, см | 160 см |
| Колір Столешня | під натуральну деревину |
| Колір ніжок | Чорний |
| Материал ножек | Металл |
| Материал столешницы | МДФ 38 мм, тонкий шар матеріалу з ефектом деревини (каширований цільнорулоний папір) |
| Ширина, см | 90 см |
- Цена: 8 000 ₴







