
влевовправо
Описание
Характеристики
Информация для заказа
МДФ - шовковистий глянець товщина МДФ = 20 мм. Ніжки - деревина, бук. Каркас стола - метал, колір білий. Висота: 75 см. Розмір стільниці: 120*80 см.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Микс мебель |
| Цвет | Бук |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид | нерозкладні |
| Висота, см | 75 см |
| Высота | 750 мм |
| Длина | 1200 мм |
| Довжина, см | 120 см |
| Колір Столешня | Білий |
| Колір ніжок | Натуральний+Білий |
| Материал ножек | Дерево Бук+Метал |
| Материал столешницы | МДФ |
| Ширина | 800 мм |
| Ширина, см | 80 см |
- Цена: 4 620 ₴





