
Стіл обідній ВЕЗУВІЙ MDF 100*70, бетон сірий
- В наличии
- Код: А0051833
4 310 ₴
+380 (68) 002-27-20
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
МДФ - шовковистий глянець товщина МДФ = 20 мм.Ніжки - деревина, бук. Каркас стола - метал, колір білий. Висота: 75 см. Розмір стільниці: 100*70 см. Сірий ефект: бетону/цементу
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Микс мебель |
| Цвет | Бук |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид | нерозкладні |
| Висота, см | 75 см |
| Высота | 750 мм |
| Длина | 1000 мм |
| Довжина, см | 100 см |
| Колір Столешня | Cірий бетон |
| Колір ніжок | Натуральний+Білий |
| Материал ножек | Дерево Бук+Метал |
| Материал столешницы | МДФ |
| Ширина | 700 мм |
| Ширина, см | 70 см |
- Цена: 4 310 ₴

