Описание
Характеристики
Информация для заказа
Основа сидіння: гнутоклеєна фанера, поролон, екошкіра з вінтажним ефектом. Ніжки - метал, сидіння - екошкіра. Висота: 89 см. Ширина: 44 см. Глибина: 46 см. Білий / RU-04 хаккі вінтаж
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Микс мебель |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 890 мм |
| Длина | 460 мм |
| Ширина | 440 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Висота, см | 89 см |
| Глибина сидіння, см | 46 см |
| Колір ніжок | Чорний |
| Колір сидіння | Хакі |
| Материал ножек | Металл |
| Матеріал Каркас | метал |
| Матеріал сидіння/оббивки | Фанера гнутоклеєна+шкірзамінник RU-04 з вінтажним ефектом. |
| Ширина, см | 44 см |
- Цена: 2 080 ₴


