Описание
Характеристики
Информация для заказа
Основа столешні: Скло прозоре, термозагартоване (триплікс). Товщина скла = 10мм. Ніжки - метал, термодрук колір чорний. Розмір стільниці 120*70 см. Висота: 75 см. Загартоване скло прозоре. Ніжки чорні - фарбований метал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Микс мебель |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид | нерозкладні |
| Висота, см | 76 см |
| Высота | 750 мм |
| Длина | 1200 мм |
| Довжина, см | 120 см |
| Колір Столешня | Прозоре скло |
| Колір ніжок | Чорний |
| Материал ножек | Фарбований метал |
| Материал столешницы | Каленое стекло |
| Ширина | 700 мм |
| Ширина, см | 70 см |
- Цена: 3 950 ₴









