Описание
Характеристики
Информация для заказа
Розмір: В: 96 см; Г: 53 см; Ш: 39 см; Колір: Каркас: Чорний; Сидіння: Велюр Сірий; Матеріал: Каркас: Метал; Сидіння: Фанера+поролон+велюр(сірий).
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Микс мебель |
| Пользовательские характеристики | |
| Висота, см | 96 см |
| Глибина сидіння, см | 53 см |
| Колір ніжок | Чорний |
| Колір сидіння | Сірий |
| Материал ножек | Металл |
| Матеріал Каркас | метал |
| Матеріал сидіння/оббивки | Фанера+поролон+велюр(сірий). |
| Ширина, см | 39 см |
- Цена: 1 330 ₴







