Описание
Характеристики
Информация для заказа
Стильна і сучасна модель від меблевої компанії Signal.
Висота: 75,
Ширина: 70,
Довжина: 110,
Каркас: Метал,
Матеріал стільниці: Загартоване скло,
Опція (розкладка): Нерозкладний,
Колір каркаса: Кремовий, Темний беж, Білий,
Габарити стільниці: 70-110,
Форма: Прямокутна,
Вага: 29.8,
Країна виробник: Китай,
Колір: Білий
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Signal |
| Цвет | Белый |
| Цвет каркаса | Белый |
| Страна производитель | Китай |
| Габаритные размеры стола | |
| Вес | 29.8 кг |
| Размеры | |
| Высота | 75 мм |
| Длина | 110 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Габарити стільниці | 70-110 |
| Каркас | Металл |
| Кількість місць за столом | 4 |
| Материал столешницы | Каленое стекло |
| Опція (розкладка) | Нерозкладний |
| Упакування | 1 шт. в 1 упаковці |
| Форма | Прямоугольное |
- Цена: 5 512 ₴



