
влевовправо
Журнальний столик FOSSIL A димчасте скло/срібло 120X60
- В наличии
- Код: FOSSILASC
11 877 ₴
+380 (68) 002-27-20
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Стильна і сучасна модель від меблевої компанії Signal.
Висота: 40,
Каркас: Метал,
Матеріал стільниці: Загартоване скло,
Колір каркаса: хром,
Габарити стільниці: 60-120,
Форма: Прямокутна,
Вага: 40,
Країна виробник: Китай,
Колір: Хром
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Signal |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет каркаса | Хром |
| Пользовательские характеристики | |
| Габарити стільниці | 60-120 |
| Каркас | Металл |
| Упакування | 1 шт. в 1 упаковці |
| Форма | Прямоугольная |
| Размеры | |
| Высота | 40 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Вес | 40 кг |
| Длина | 120 мм |
- Цена: 11 877 ₴








