
Стілець H261 bis алюміній/темний беж екошкіра
- В наличии
- Код: H261BISSCB
1 528 ₴
+380 (68) 002-27-20
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Стильна і сучасна модель від меблевої компанії Signal.
Висота: 96,
Ширина: 40,
Висота (сидіння): 45,
Каркас: Алюміній,
Колір каркаса: Алюміній,
Матеріал крісла: Екошкіра,
Вага: 4.5,
Глибина (сидіння): 38,
Країна виробник: Китай,
Колір: Темний беж
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Signal |
| Цвет каркаса | Хром |
| Страна производитель | Китай |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 40 мм |
| Высота | 96 мм |
| Размеры | |
| Вес | 4.5 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота сидения | 45 |
| Глубина сиденья | 38 |
| Каркас | Алюминий |
| Цвет | Темний беж |
| Матеріал крісла | Екошкіра |
| Упакування | 4 шт. в 1 упаковці |
- Цена: 1 528 ₴

