
влевовправо
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Стильна і сучасна модель від меблевої компанії Signal.
Висота: 96,
Ширина: 40,
Висота (сидіння): 45,
Каркас: Метал,
Колір каркаса: Чорний,
Матеріал крісла: Екошкіра,
Вага: 5.7,
Глибина (сидіння): 38,
Країна виробник: Китай,
Колір: Чорний
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Signal |
| Цвет | Черный |
| Цвет каркаса | Черный |
| Страна производитель | Китай |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 40 мм |
| Высота | 96 мм |
| Размеры | |
| Вес | 5.7 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота сидения | 45 |
| Глубина сиденья | 38 |
| Каркас | Металл |
| Матеріал крісла | Екошкіра |
| Упакування | 4 шт. в 1 упаковці |
- Цена: 1 742 ₴










