
влевовправо
Стілець H623 сірий каркас/сіра екошкіра WYCOFANY
- В наличии
- Код: H623SZ
1 848 ₴
+380 (68) 002-27-20
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Стильна і сучасна модель від меблевої компанії Signal.
Висота: 90,
Ширина: 42,
Висота (сидіння): 45,
Каркас: Метал,
Колір каркаса: Сірий,
Матеріал крісла: Екошкіра,
Вага: 4.4,
Глибина (сидіння): 41,
Країна виробник: Китай,
Колір: Сірий
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Signal |
| Цвет | Серый |
| Цвет каркаса | Серый |
| Страна производитель | Китай |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 42 мм |
| Высота | 90 мм |
| Размеры | |
| Вес | 4.4 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота сидения | 45 |
| Глубина сиденья | 41 |
| Каркас | Металл |
| Матеріал крісла | Екошкіра |
| Упакування | 6 шт. в 1 упаковці |
- Цена: 1 848 ₴


