Стілець KRIS бук/білий
- В наличии
- Код: KRISBUBS
1 742 ₴
+380 (68) 002-27-20
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Стілець KRIS бук/білийВ наличии
1 742 ₴
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Стілець Kris Білий / Бук ( KRISBUB ) : стильна і сучасна модель від відомої , Польської меблевої компанії Signal. Відмінна якість і легкість моделі додасть вашому інтер'єру вишуканості і краси, а екологічно чисті матеріали , з яких виготовлений предмет інтер'єру, буде безпечний для Вас та Ваших рідних .Товар поставляється в оригінальній упаковці з докладною інструкцією і усіма комплектуючими, що дозволяє зібрати його самостійно, без особливих зусиль.
Матеріал крісла: Пластмаса,
Глибина (сидіння): 43,
Вага: 5.2,
Колір: Білий,
Країна виробник: Китай,
Висота: 83,
Ширина: 49,
Висота (сидіння): 45
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Signal |
| Цвет | Белый |
| Страна производитель | Китай |
| Размеры | |
| Ширина | 49 мм |
| Высота | 83 мм |
| Вес | 5.2 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота сидения | 45 |
| Глубина сиденья | 41 |
| Цвет каркаса | Бук |
| Матеріал крісла | Пластмаса |
| Упакування | 4 шт. в 2 упаковках |
- Цена: 1 742 ₴

