
влевовправо
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Стильна і сучасна модель від меблевої компанії Signal.
Висота: 87,
Ширина: 46,
Висота (сидіння): 48,
Каркас: Метал,
Колір каркаса: Чорний,
Матеріал крісла: Тканина,
Вага: 6.7,
Глибина (сидіння): 44,
Країна виробник: Китай,
Колір: Сірий
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Signal |
| Цвет | Серый |
| Страна производитель | Китай |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 46 мм |
| Высота | 87 мм |
| Размеры | |
| Вес | 6.7 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота сидения | 48 |
| Глубина сиденья | 44 |
| Каркас | Металл |
| Матеріал крісла | Тканина |
| Упакування | 4 шт. в 2 упаковках |
- Цена: 2 345 ₴


