
влевовправо
NORD 1R стіл письмовий дуб експресив бронзовий/білий діамант
- В наличии
- Код: NORD1_R
7 509 ₴
+380 (68) 002-27-20
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Комп'ютерний стіл Nord 1R Дуб експресив бронзовий/Білий Діамант ( NORD 1_R ) : стильна і сучасна модель. Відмінна якість і легкість моделі додасть вашому інтер'єру вишуканості і краси, а екологічно чисті матеріали , з яких виготовлений предмет інтер'єру, буде безпечний для Вас та Ваших рідних .Товар поставляється в оригінальній упаковці з докладною інструкцією і усіма комплектуючими, що дозволяє зібрати його самостійно, без особливих зусиль.
Колір: Дуб темний / Білий,
Матеріал: ЛДСП,
Стиль: Сучасний,
3D/AR модель: Є,
Країна виробник: Україна,
Висота: 78,6,
Ширина: 132,5,
Довжина: 140
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Інтарсіо |
| Страна производитель | Украина |
| Ширина | 132.5 мм |
| Габаритные размеры стола | |
| Высота | 78.6 мм |
| Длина | 140 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Материал | ЛДСП |
| Стиль | Сучасний |
| Цвет | Білий Діамант/Дуб експресив бронзовий |
- Цена: 7 509 ₴





