
влевовправо
Барний стілець CHERRY H-2 VELVET чорний каркас/сірий BL.14
- В наличии
- Код: CHERRYH2VCSZ
4 255 ₴
+380 (68) 002-27-20
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Стильна і сучасна модель від меблевої компанії Signal.
Висота: 88,
Ширина: 56,
Висота (сидіння): 66,
Каркас: Метал,
Колір каркаса: Чорний,
Матеріал крісла: Тканина оксамит,
Вага: 5.52,
Глибина (сидіння): 40,
Країна виробник: Китай,
Колір: Сірий
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Signal |
| Цвет | Серый |
| Страна производитель | Китай |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 56 мм |
| Высота | 88 мм |
| Размеры | |
| Вес | 5.52 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота сидения | 60 |
| Глубина сиденья | 40 |
| Каркас | Металл |
| Матеріал крісла | Тканина оксамит |
| Тип стільця | Напівбарний |
- Цена: 4 255 ₴





