
влевовправо
Консоль ESCADA C II білий ефект мармуру/золото 120X40
- В наличии
- Код: ESCADACMAZL
11 437 ₴
+380 (68) 002-27-20
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Стильна і сучасна модель від меблевої компанії Signal.
Висота: 78,
Ширина: 40,
Довжина: 120,
Каркас: Метал,
Матеріал стільниці: Загартоване скло,
Колір каркаса: золотий,
Форма: Прямокутна,
Країна виробник: Китай,
Колір: Золотий
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Signal |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет каркаса | Золотой |
| Цвет | Золото |
| Пользовательские характеристики | |
| Каркас | Металл |
| Форма | Прямоугольная |
| Размеры | |
| Длина | 120 мм |
| Ширина | 40 мм |
| Высота | 78 мм |
- Цена: 11 437 ₴






