
влевовправо
Стіл CERES білий ефект мармуру/золото каркас 140X80
- В наличии
- Код: CERESBZL140
11 410 ₴
+380 (68) 002-27-20
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Стильна і сучасна модель від меблевої компанії Signal.
Висота: 75,
Ширина: 80,
Довжина: 140,
Каркас: Метал,
Матеріал стільниці: Загартоване скло + МДФ,
Опція (розкладка): Нерозкладний,
Колір каркаса: Золото,
Форма: Прямокутна,
Країна виробник: Китай,
Колір: Білий
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Signal |
| Цвет | Белый |
| Цвет каркаса | Золотой |
| Страна производитель | Китай |
| Размеры | |
| Высота | 75 мм |
| Длина | 140 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Каркас | Металл |
| Материал столешницы | Загартоване скло + МДФ |
| Опція (розкладка) | Нерозкладний |
| Форма | Прямоугольное |
- Цена: 11 410 ₴










