
влевовправо
Журнальний столик ALMERIA A чорний прозорий/чорний 80X42, д.80
- В наличии
- Код: ALMERIAACCFI80
4 255 ₴
+380 (68) 002-27-20
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Стильна і сучасна модель від меблевої компанії Signal.
Висота: 42,
Ширина: 80,
Довжина: 80,
Каркас: Метал,
Матеріал стільниці: Загартоване скло,
Колір каркаса: Чорний,
Форма: Кругла,
Країна виробник: Китай,
Колір: Чорний
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Signal |
| Цвет | Черный |
| Цвет каркаса | Черный |
| Страна производитель | Китай |
| Размеры | |
| Высота | 42 мм |
| Длина | 80 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Каркас | Металл |
| Материал столешницы | Каленое стекло |
| Форма | Круглая |
- Цена: 4 255 ₴



