Описание
Характеристики
Информация для заказа
Стильна і сучасна модель від меблевої компанії Signal.
Стиль: Сучасний,
Висота: 78,
Ширина: 51,
Довжина: 120,
Матеріал стільниці: Ламінований ДСП,
Форма: Прямий,
Країна виробник: Китай,
Колір: Дуб вотан
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Signal |
| Страна производитель | Китай |
| Ширина | 51 мм |
| Габаритные размеры стола | |
| Высота | 78 мм |
| Длина | 120 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Материал столешницы | Ламінований ДСП |
| Стиль | Сучасний |
| Форма | Прямий |
| Цвет | Дуб Вотан |
- Цена: 3 826 ₴



