
влевовправо
Журнальний столик ATLANTA A сірий мат ефект мармуру/чорний мат комплект
- В наличии
- Код: ATLANTAASZC
6 686 ₴
+380 (68) 002-27-20
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Стильна і сучасна модель від меблевої компанії Signal.
Висота: 45,
Ширина: 80,
Довжина: 80,
Каркас: Метал,
Матеріал стільниці: Загартоване скло,
Колір каркаса: Чорний,
Матеріал: Метал,
Комплект: 2 шт в комплекті,
Форма: Кругла,
Колір: Сірий
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Signal |
| Цвет | Серый |
| Цвет каркаса | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Каркас | Металл |
| Материал | Металл |
| Материал столешницы | Закаленное стекло |
| Форма | Круглая |
| Размеры | |
| Высота | 45 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Длина | 80 мм |
- Цена: 6 686 ₴



