
влевовправо
Журнальний столик LAGOS A дуб+чорний/чорний 100X60
- В наличии
- Код: LAGOSADC
3 255 ₴
+380 (68) 002-27-20
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Стильна і сучасна модель від меблевої компанії Signal.
Висота: 39,
Ширина: 60,
Довжина: 100,
Каркас: Метал,
Матеріал стільниці: Ламінований ДСП,
Колір каркаса: Чорний,
Форма: Прямокутна,
Колір: Дуб / Чорний
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | LAGOS |
| Цвет каркаса | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Каркас | Металл |
| Материал столешницы | Ламінований ДСП |
| Форма | Прямоугольная |
| Размеры | |
| Ширина | 60 мм |
| Длина | 100 мм |
| Высота | 39 мм |
- Цена: 3 255 ₴









