
Журнальний столик ATLANTA D II чорний/чорний мат (к-кт)
- В наличии
- Код: ATLANTADIICC
4 835 ₴
+380 (68) 002-27-20
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Стильна і сучасна модель від меблевої компанії Signal.
Висота: 45,
Ширина: 53,
Довжина: 53,
Каркас: Метал,
Матеріал стільниці: Загартоване скло,
Колір каркаса: Чорний,
Форма: Кругла,
Вага: 10.5,
Колір: Чорний
| Основные | |
|---|---|
| Цвет | Черный |
| Цвет каркаса | Черный |
| Размеры | |
| Вес | 10.5 кг |
| Высота | 45 мм |
| Длина | 53 мм |
| Ширина | 53 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Каркас | Металл |
| Материал столешницы | Каленое стекло |
| Форма | Круглая |
- Цена: 4 835 ₴

