
влевовправо
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Стильна і сучасна модель від меблевої компанії Signal.
Висота: 76,
Ширина: 120,
Довжина: 120,
Каркас: Метал,
Матеріал стільниці: Кераміка,
Опція (розкладка): Нерозкладний,
Колір каркаса: Чорний,
Форма: Кругла,
Колір: Сірий
| Основные | |
|---|---|
| Цвет | Серый |
| Цвет каркаса | Черный |
| Размеры | |
| Высота | 76 мм |
| Длина | 120 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Каркас | Металл |
| Материал столешницы | Керамика |
| Опція (розкладка) | Нерозкладний |
| Форма | Круглая |
- Цена: 11 410 ₴









