Описание
Характеристики
Информация для заказа
Nord C Intarsio Стіл письмовий Дуб експресив бронзовий + Білий діамант ( NORD_С) : стильна і сучасна модель. Відмінна якість і легкість моделі додасть вашому інтер'єру вишуканості і краси, а екологічно чисті матеріали , з яких виготовлений предмет інтер'єру, буде безпечний для Вас та Ваших рідних .Товар поставляється в оригінальній упаковці з докладною інструкцією і усіма комплектуючими, що дозволяє зібрати його самостійно, без особливих зусиль.
Колір: Білий діамант/Дуб експресив бронзовий,
Матеріал: ЛДСП,
Ширина: 58;,
Стиль: Сучасний,
Країна виробник: Україна,
Висота: 76,5,
Довжина: 110
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Інтарсіо |
| Страна производитель | Украина |
| Ширина | 58 мм |
| Габаритные размеры стола | |
| Высота | 76.5 мм |
| Длина | 110 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Материал | ЛДСП |
| Стиль | Сучасний |
| Цвет | Білий Діамант/Дуб експресив бронзовий |
- Цена: 2 592 ₴





