Описание
Характеристики
Информация для заказа
Матеріал сидіння: пластик
Матеріал каркасу: деревина
Колір сидіння: рожевий
Колір каркасу: бук
Розмір коробки: 57*55*51 см
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Інтарсіо |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Розовый |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 81 мм |
| Ширина | 46 мм |
| Глубина | 52 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота сидения | 45 |
| Глубина сиденья | 40 |
| Матеріал крісла | Пластик |
| Цвет каркаса | Бук |
| Размеры | |
| Вес | 4 кг |
- Цена: 998 ₴






