
влевовправо
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Стильна і сучасна модель від меблевої компанії Signal.
Висота: 88,
Ширина: 50,
Висота (сидіння): 49,
Каркас: Метал,
Колір каркаса: Чорний,
Матеріал крісла: Тканина,
Вага: 6.25,
Глибина (сидіння): 43,
Країна виробник: Китай,
Колір: Сірий
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Signal |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Серый |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 88 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Каркас | Металл |
| Матеріал крісла | Тканина |
| Размеры | |
| Вес | 6.25 кг |
- Цена: 2 551 ₴




