
влевовправо
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Стілець Intarsio CLIFF чорний каркас/помаранчевий ( CLIFFOG ): стильна і сучасна модель. Відмінна якість і легкість моделі додасть вашому інтер'єру вишуканості і краси, а екологічно чисті матеріали , з яких виготовлений предмет інтер'єру, буде безпечний для Вас та Ваших рідних .Товар поставляється в оригінальній упаковці з докладною інструкцією і усіма комплектуючими, що дозволяє зібрати його самостійно, без особливих зусиль.
Колір сидіння: помаранчевий
Матеріал сидіння: італійська екошкіра
Матеріал каркасу: вуглецева сталь
Колір каркасу: чорний
Додаткова інформація: зручне ергономічне сидіння, водонепроникна та протиковзаюча екошкіра, поворотна конструкція оберт 180º.
Розміри коробок: 84*64*48 см+ 65*53*46 см
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Інтарсіо |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Оранжевый |
| Цвет каркаса | Черный |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 90 мм |
| Ширина | 45 мм |
| Глубина | 46 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота сидения | 50 |
| Глубина сиденья | 43 |
| Матеріал крісла | Екошкіра |
| Размеры | |
| Вес | 7 кг |
- Цена: 3 387 ₴






