Описание
Характеристики
Информация для заказа
Стілець Intarsio LULU чорний каркас/темний беж ( LULUDBE ): стильна і сучасна модель. Відмінна якість і легкість моделі додасть вашому інтер'єру вишуканості і краси, а екологічно чисті матеріали , з яких виготовлений предмет інтер'єру, буде безпечний для Вас та Ваших рідних . Товар поставляється в оригінальній упаковці з докладною інструкцією і усіма комплектуючими, що дозволяє зібрати його самостійно, без особливих зусиль.
Матеріал сидіння: оксамитова тканина
Матеріал каркасу: металева трубка з чорним порошковим покриттям
Колір сидіння: темний беж
Колір каркасу: Чорний
Розмір коробки: 80*80*55 см
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Інтарсіо |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет каркаса | Черный |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 81 мм |
| Ширина | 51 мм |
| Глубина | 51 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота сидения | 49 |
| Глубина сиденья | 44 |
| Матеріал крісла | оксамитова тканина |
| Цвет | Темний беж |
| Размеры | |
| Вес | 6.5 кг |
- Цена: 2 591 ₴











