Описание
Характеристики
Информация для заказа
Матеріал сидіння: оксамитова тканина
Матеріал каркасу: металева трубка з порошковим покриттям напівглянцевого чорного кольору
Колір сидіння: сірий
Колір каркасу: чорний
Розмір коробки: 82*44*28 см
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Інтарсіо |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Серый |
| Цвет каркаса | Черный |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 92.5 мм |
| Ширина | 40.5 мм |
| Глубина | 49 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота сидения | 44 |
| Глубина сиденья | 39 |
| Матеріал крісла | оксамитова тканина |
| Ширина сиденья | 40,5 |
| Размеры | |
| Вес | 4.5 кг |
- Цена: 1 431 ₴







