
Журнальний столик TIFFANY A золотий/чорний д.50
- В наличии
- Код: TIFFANYAZLCFI50
8 122 ₴
+380 (68) 002-27-20
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Журнальний столик, стільниця: метал, каркас: скло, колір: матове золото/чорний
Країна виробник: Китай
Об `єм: 0,132
Висота: 52
Ширина: 50
Довжина: 50
Діаметр: 50
Колір: Золотий
Колір каркасу: Чорний+Золотий
Каркас: Скло
Максимальне завантаження: 25
Матеріал стільниці: Метал
Форма: Кругла
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Signal |
| Страна производитель | Китай |
| Размеры | |
| Высота | 52 мм |
| Длина | 50 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Каркас | Стекло |
| Цвет | Золотой |
| Цвет каркаса | Чорний+Золотий |
| Материал столешницы | Металл |
| Форма | Круглая |
- Цена: 8 122 ₴

