
влевовправо
Стілець DEMI чорний каркас/темно-сірий тк.
- В наявності
- Код: DEMIDGY
5 149 ₴
+380 (68) 002-27-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Матеріал сидіння: тканина
Матеріал каркасу: металеві ніжки з чорним матовим порошковим покриттям
Колір сидіння: темно-сірий
Колір каркасу: чорний
Оберт 180º
Розмір коробки: 83*68*64 см
.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Інтарсіо |
| Колір каркасу | Чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 61 мм |
| Глибина | 60 мм |
| Висота | 88 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота сидіння | 50 |
| Колір | Темно сірий |
| Матеріал крісла | Тканина |
- Ціна: 5 149 ₴







